KONST / Litografier / Färglitografier 15474105
nr 1547 4105
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Färglitografier, 2 st, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Strandbild & Marknad. Signerad, numrerad 260 & 310 - upplaga, yttermått inklusive ram: 49x59 - 59x73 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 juni 2023
kl 19:26:03
12/6 18:22:42
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson